این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات تایل گچی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت فروش عمده تایل pvc مرغوب در سال های گذشته

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت روز تایل pvc چاپیبازار بزرگ انواع تایل pvc با کیفیتفروش و نصب تایل های سقفی خرید تایل سقفی pvc در سایز مختلفمزیت تایل pvc نسبت به تایل های دیگر اجرای سقف کاذب pvc در کتابخانه ها تفاوت تایل pvc و رابیتس از لحاظ هزینه اجرا

یکی از تجهیزات اصلی هر فضایی تایل pvc بر ای سقف اماکن مختلف می باشد. این دسته از تولیدات استاندارد در سال های گذشته با نرخ های ارزانی تحویل درخواست کنندگان اصلی داده می شد. در این زمینه فروشندگان همواره از این توزیعات انبوه استقبال کرده و اقدام به سفارش اجناس می کنند. قابل ذکر است که قیمت فروش عمده تایل pvc بسیار مورد پذیرش بوده زیرا که در کم ترین هزینه ها انتخاب گردیده است.

لیست قیمت فروش عمده تایل pvc مرغوب در سال های گذشته

قیمت روز تایل pvc چاپی

قیمت روز تایل pvc چاپیتایل چاپی در زمینه فروش از قیمت های متناسبی برخوردار می شود. از سویی این مظنه های پیشنهادی برای تحویل این اجناس در طول روز های مختلف از تغییرات فراوانی برخوردار می گردد. در واقع عوامل متعددی هستند که در زمینه نرخ گذاری و این گونه تغییرات قیمتی، بسیار دخیل می باشند. از جمله این نکات مهم تاثیر گذار در این روند در عناوین زیر جای گرفته اند :

 1. تورم شکل گرفته در چند دوره اخیر : معمولا کلیه افراد با این مساله آشنایی دارند که ایجاد تورم ناگهانی در ایران، موجب بالا رفتن نرخ های فروش محصولات شده است. از این رو تایل های مذکور هم که از این قاعده مستثنی نیستند به طور قابل ملاحظه ای، از هزینه های افزون تری بهره مند گشتند.
 2. مقادیر دریافتی این محصولات : در صورتی که این اقلام به صورت کلی خریداری شوند به همان نسبت قیمت های ارزان تری را به خود اختصاص می دهند. در مقابل این قضیه وقتی تصمیم به دریافت جزئی اجناس گرفته شود معمولا هزینه های واقعی آنها پرداخت می شوند.
 3. سلامت موجود در تولیدات : مرغوبیت و کیفیت کالاها نقشی اساسی را در زمینه تعیین مظنه های اصلی آنها دارند. معمولا وقتی استاندارد محصولات در نظر افراد مناسب تر جلوه کند، نرخ های بالا تری به تایل ها اختصاص می یابند. از طرفی با وجود مرغوبیتهایی پایین نرخ های پیشنهادی هم دچار کاهش می شوند.
 4. متریال اصلی تشکیل دهنده : اجزای سازنده این اقلام به طور شگفت انگیزی نرخ های موجود را تحت تاثیر قرار می دهند.
 5. مقادیر پیشنهادی برای راه اندازی این تولیدات : در حالتی که محصولات برای اجرا نیازمند مقادیر زیادی باشند از همان جهت، مظنه های نهایی فروش را بالا می برند.

به این شکل است که همه روزه قیمتها یا کاهش شدیدی می یابند و یا این که از افزایش بسزایی، برخوردار می گردند. در واقع با در دست داشتن قیمت تایل چاپی به روز می توان خرید های فراوانی را مختص خود کرد. در نهایت باید به این موضوع اشاره کرد این گونه مقادیر به حدی استاندارد هستند که بسیار مورد توجه درخواست کنندگان قرار می گیرند.

بازار بزرگ انواع تایل pvc با کیفیت

در بازار انواع تایل پی وی سی تلاشهایی مستمر انجام می گیرند تا این که رفاه کلیه مشتریان تامین شود. در این راستا انواع مختلفی از این محصولات با استانداردهایی شاخص به متقاضیان عرضه شده تا هرکس بتواند، نمونه های مصرفی خود را تحویل گرفته و استفاده نماید. 

در این روند هر کدام از این نمونه های ممتاز و درجه یک بر طبق امکاناتی که دارند، دارای قیمت های مخصوصی هم می باشند. بنابراین مشتریانی که تمایل به دریافت هر مدلی از این اجناس را دارند لازم است تا، هزینه های مشخصی را پرداخت کرده و از این بابت اطمینان خاطر کاملی را نصیب خود نمایند.

از سویی باید ذکر کرد که در این حیطه روزانه جدیدترین و نیز استانداردترین نمونه ها پخش شده و در دسترس کلیه متقاضیان جای می گیرند. گفتنی می باشد که این انواع مدرن با دقت نظر متخصصان و نیز با استفاده از بروزترین مدل های دنیا طراحی شده اند.

معمولا با توجه به نیاز های متداول مشتریان در این زمینه خرید های فراوانی ایجاد شده و بسیاری از مایحتاج اولیه افراد تامین می گردد. از این نظر است که همواره تجارتهایی استاندارد را در این حیطه ملاحظه می کنید.

فروش و نصب تایل های سقفی

فروش و نصب تایل های سقفی در فروشگاه کناف تایل همواره فروش این نمونه ها در جدید ترین مدل ها ایجاد می گردند. در این روند در نظر گرفته می شود تا اقسام متعدد و مختلفی از این محصولات گردآوری شده و در معرض، عرضه عمومی جای گیرند. در واقع این مدل های گوناگون چنان گوناگون هستند که دقت هر مصرف کننده ای را به سمت خود جلب می کنند.

از سویی استاندارد های کاملی در کلیه این محصولات تعبیه گشته است. از این رو مشتریان این فرصت را دارند تا بر طبق دلخواه خود نمونه هایی را گزینش کرده و به خرید آن روی آورند. از طرفی در این روند تصمیم گرفته می شود تا از طریق متخصصانی با تجربه نمونه ها ارائه شده و عملیات نصب آن ها انجام گیرد.

به این شکل با برآورد هزینه هایی مشخص معمولا بهترین قیمت ها برای انجام امور پرداخت می شوند. باید بیان شود که با استقبال گسترده متقاضیان در این مسیر معمولا هزینه های قابل ملاحظه ای ارائه شده و به این صورت، فروش بسزایی انجام می پذیرد. 

معمولا قیمت های مربوط به فروش اجناس در مقادیر جداگانه ای انتخاب شده و از این رو با اضافه کردن به مقادیر تعیین شده برای راه اندازی آن ها، مبالغ تمام شده ای به اطلاع عموم می رسند. جا دارد که اشاره شود در این روند درآمد زیادی از این توزیعات کسب شده زیرا همیشه بر میزان درخواست های افراد، مبنی بر کسب این اقلام درجه یک افزون می گردد. 

خرید تایل سقفی pvc در سایز مختلف

اقلام موجود بسته به مکان های انتخابی در اندازه هایی متعدد ساخته می شوند. در این راه هر کدام از مدل های شکل گرفته را به آسانی می توان دریافت کرد و در مکان هایی اصلی، به نصب آن ها پرداخت. در واقع امروزه امکان خرید سقف pvc در سایز هایی متعدد به سهولت انجام می پذیرد و این مساله، بسیار باب رضایت درخواست کنندگان است.

در این راستا با مدل هایی برخورد می کنید که برخوردار از ابعاد گوناگونی بوده که قابل استفاده، در هر فضایی می باشند. از طرفی باید اشاره کرد این تنوعات به قدری گسترده هستند که اشخاص، رضایت خاطر کافی را در یافتن نمونه های مصرفی خو پیدا می کنند.

از این رو برای به دست آوردن آن ها می توانید به صورت اینترنتی نمونه هایی را سفارش داده و در زمانی معین، اقدام به دریافت آن ها نمایید. این گونه خرید های آنلاین رواج قابل توجهی را در زندگی افراد شکل داده اند زیرا که، هم زمان کمتری تلف کرده و هم این که سختی زیادی را موجب نمی گردند.

از سویی لازم نیست که افراد برای دسترسی به اقلام مورد احتیاج خود انرژی زیادی را صرف نمایند. به این شکل با بررسی کامل انواع موجود در حیطه اینترنت می شود که، اقسامی برگزید و برایشان مخارج معینی را پرداخت کرد. در همین جهت است که روزانه به تعداد این گونه سفارشات آنلاین افزوده شده و افراد تمایل بیشتری را در این مسیر از خود نشان می دهند.

مزیت تایل pvc نسبت به تایل های دیگر

مزیت تایل pvc نسبت به تایل های دیگر این اقلامی که همه روزه با استاندارد هایی شاخص تولید شده و در دسترس قرار می گیرند عموما، دارای امتیاز های فراوانی نسبت به دیگر اقسام می باشند. در زیر تلاش داریم تا به ذکر بیشتر مزیت تایل pvc در مواردی مختصر بپردازیم تا در این حالت، دانسته های افراد افزایش پیدا کند. در نگاهی کلی این امور عبارتند از : 

 • عموما انواع مذکور قابلیت شست و شوی مکرری دارند و از این رو نگرانی خاصی در زمان کثیف شدن پیدا نمی کنید. در این حالت فقط کافی است که با ضعیف ترین مواد شوینده اقدام به پاک سازی آن ها نمایید. تنها در این روند دقت کنید که فشار زیادی را بر روی سطوح وارد نکنید زیرا به این صورت ممکن است، در برخی از قسمت ای آن ها خش و خطوطی نا هماهنگ ایجاد شود.
 • از طرفی دوام طول این سازه ها به شکل قابل ملاحظه ای است و همین امر باعث شده به مرور زمان، دچار فرسودگی نشوند. 
 • این اجناس این توانایی را داشته که به آسانی تعویض گردند. در واقع در این زمینه لازم است که از کارشناسان مریوطه راهنمایی گرفته و درخواست تعویض این اجناس را نمایید.
 • از سویی زیبایی فوق العاده ای در این اقسام لحاظ گشته که از این منظر، نسبت به دیگر انواع برتری ویژه ای دارند. این گونه جلوه های دل انگیز و محبوب به طراحی های خاصی مربوط است که در تمام سطوح آن ها درج شده اند. 
 • معمولا سازه های مربوطه نگهداری زیادی نمی خواهند و هم چنین هزینه های تمام شده برای محافظتشان،  بسیار پایین انتخاب شده اند. از این رو بیشتر تمایل به سمت کسب این اقسام می رود.
 • تنوع رنگی که برای چنین اجناس در نظر قرار گرفته به حدی بالاست که هرکس می تواند بر حسب سلیقه خود نمونه هایی را پسند کند. این گونه رنگ آمیزی ها بسیار مختلف بوده تا جایی که روشن ترین نمونه ها برای همگان قابل ملاحظه هستند و نیز، رنگ هایی تیره تر در دسترس گذاشته می شوند. در این راستا باید بیان کرد که انواع روشن تر جذابیت بیشتری را در خود لحاظ کرده و از این بابت، محبوبیت ویژه تری دارند.
 • اهمیت دارد که بگوییم سرعت مربوط به تنظیمات این تولیدات خیلی زیاد و باور نکردنی است. در واقع فاصله دسترسی به تاسیسات اصلی این سازه ها بسیار کم بوده و همین امر است که سرعتی قابل توجه را به انجام امور می دهد.
 • وزن کم تایل های پی وی سی همیشه در راس توجه بوده و به همین دلیل است که برای ساختمان، بار زیادی را ایجاد نمی کنند. معمولا قطعات تشکیل دهنده این وسایل به گونه ای گزینش می شوند که با داشتن مقاومتی فراوان، سنگینی خاصی را در مراکز مورد استفاده ایجاد نکنند. 

اجرای سقف کاذب pvc در کتابخانه ها

یکی از مکان هایی که احتیاج فراوانی به این گونه تولیدات دارند کتابخانه هایی هستند که به فراوانی، ایجاد شده اند. در این راستا برای اجرای این محصولات باید اصولی منظم طی شوند تا این که، موفقیت های زیادی در این راه به دست بیایند.

در ابتدا محل مورد نظر را تعیین کرده و به اندازه گیری دقیق نقطه انتخابی می پردازند. در این مکان باید دور کل سقف آویز هایی فلزی متصل گشته و در این مسیر نیز، از میخ هایی محکم و غیر قابل جابه جایی استفاده شود.  نقش اصلی این آویز ها برای مهار وزن اضافی تایل های موجود است که فشار زیادی را، به سقف اصلی وارد نکنند.

در این راه تایل های برش خورده با فواصل منظمی نصب شده و در جای مخصوص خود قرار می گیرند. در واقع این فاصله ها باید به گونه ای دقیق انتخاب گردند که اولا زیبایی مکان را بیشتر نمایش دهند و از طرفی، کاملا  به آویز های موجود وصل گردند.

پس از اتمام این کار باید محافظ هایی بر روی سقف های کاذب درج شوند تا این که در محل خود به اندازه کافی محکم شوند. این اقدام مهم باید هم در کناره های این تایل ها انجام پذیرد و از طرفی، قسمت های درونی آن ها را هم در بر بگیرد.

از این رو امروزه تلاش بیشتری می شود تا در مکان هایی عمومی این تجهیزات بیشتر مورد استفاده قرار بگیرند. در واقع کتابخانه ها که محلی آرام برای مطالعه محسوب می گردند باید فضایی را ایجاد نمایند که اشخاص، با نگاه انداختن به اطراف لذت خاصی را به دست آوردند. 

بنابراین در شرایط کنونی ایجاد سقف کاذب pvc برای محل های عنوان شده، امری ضروری به حساب می آید.

تفاوت تایل pvc و رابیتس از لحاظ هزینه اجرا

تفاوت تایل pvc و رابیتس از لحاظ هزینه اجرا این محصولات انواع مختلفی داشته و هر کدام بسته به کارایی و ویژگی های مخصوصی که دارند از لحاظ هزینه های اجرا، متغیر نشان داده شده اند. از این جهت تایل pvc و رابیتس معمولا از لحاظ ظاهری تفاوت های هزینه ای برجسته ای ندارند. در واقع تفاوت اصلی آن ها به هزینه های جانبی شان باز می گردد.

هزینه های جانبی این تولیدات معمولا مدیریت نصب، مکانیزم هایی راه اندازی و مدت زمان تعبیه آن ها را بر روی سقف ها در بر می گیرند. قیمت های پیشنهادی برای این امور همواره متغیر بوده و معمولا به روز ترین آن ها در دسترس قرار می گیرند.

از سویی این مقادیر به گونه ای انتخاب شده اند که در مورد نمونه های رابیتس معمولا ارقام بالاتری نمود پیدا می کنند. از این نظر این نرخ ها فزاینده تر هستند که سختی بیشتری را در هنگام نصب دارند. معمولا این گونه سختی ها به امکانات بیشتری باز می گردد که در این مدل ها تعبیه شده اند.

به این شکل هنگامی که ترجیح داده می شود برای یک مکانی از نمونه های پی وی سی استفاده کنند شاهد، برآورد هزینه های کمتری نسبت به سایر مدل ها خواهید بود. 

محمد امین اسحاقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد امین اسحاقی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09153124686

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: Top_tile@

instagram icon اینستاگرام: Top_tile@

email icon ایمیل: toptile3030@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات تایل گچی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید